Szkoła Podstawowa w Długiem Starem

  • WYBORY

    WYBORY
    MŁODZIEŻOWA RADA GMINY

  • KONCERT MUZYCZNY

    MUZYKA ŁAGODZI OBYCZAJE...

  • AKADEMIA MUZYCZNA

    AKADEMIA MUZYCZNA
    :)

  • FILMOWA PODRÓŻ PO SZKOLE

    FILMOWA PODRÓŻ PO SZKOLE
    LIP DUB

  • GMINNE OBCHODY ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

    ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI
    11.11.2018R. WSPÓLNIE ŚWIĘTOWALIŚMY 100. ROCZNICĘ ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI.


  • PAMIĘTAMY...

    PAMIĘTAMY...

  • WAŻNE INFORMACJE DLA UCZNIÓW KLAS VIII I III GIM.
  • INWAZJA MIKOŁAJÓW

    INWAZJA MIKOŁAJÓW

  • WYBORY

    WYBORY
    MŁODZIEŻOWA RADA GMINY

  • DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

    DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
    ***


  • OGÓLNOPOLSKI KONKURS HUMANISTYCZNY

    OGÓLNOPOLSKI KONKURS HUMANISTYCZNY
    "ALFIK"

  • DRZWI OTWARTE

    DRZWI OTWARTE
    15 MARCA 2019 r.

  • WYBORY

    WYBORY
    MŁODZIEŻOWA RADA GMINY

  • RAP PEDAGOGIA - zweryfikuje nas czas.

    RAP PEDAGOGIA
    LEPIEJ ZAPOBIEGAĆ NIŻ LECZYĆ...

  • BALIK KARNAWAŁOWY

    BALIK KARNAWAŁOWY
    KL.I-III


  • WIZYTA KSIĘDZA BISKUPA

    WIZYTA KSIĘDZA BISKUPA
    ZDZISŁAWA FORTUNIAKA

  • OGÓLNOPOLSKI KONKURS HUMANISTYCZNY

    OGÓLNOPOLSKI KONKURS HUMANISTYCZNY
    "ALFIK"

  • ŚWIATOWY DZIEŃ POSTACI Z BAJEK

    ŚWIATOWY DZIEŃ POSTACI Z BAJEK

  • BILIŚMY REKORD

    DLA NIEPODLEGŁEJ...
    BILIŚMY REKORD

  • PIERWSZAKI



UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017
23 CZERWCA OSTATNI RAZ W TYM ROKU SZKOLNYM USŁYSZELIŚMY SZKOLNY DZWONEK...
... i rozpoczęły się dla wszystkich uczniów WAKACJE 2017r.
Podsumowania osiągnięć zdobytych przez uczniów odbyły się podczas uroczystego apelu. Pani dyrektor pogratulowała uczniom i rodzicom sukcesów, podziękowała za współpracę. Był też czas na najważniejsze :) - na wręczenie wyróżnionym uczniom świadectw i nagród książkowych. Zobaczcie, kto w tym roku znalazł się na liście szkolnych prymusów :)

KLASA I
Łukasz Antoniak
Wiktor Antoniak
Daria Przybylska
Szymon Matuszczak

KLASA II
Marika Rodewald
Monika Długa
Małgorzata Długa
Bartek Biały
Adrian Biały
Filip Schubert
Julia Skrzypczak
Denis Nowaczyk

KLASA III
Weronika Adamowicz
Igor Baraniak
Natalia Biała
Dominika Burda
Konrad Gorwa
Bartosz Małecki
Zofia Schubert
Hubert Silawko
Paulina Szalewska
Aleksandra Szwed
Michalina Urbańska
Amelia Witaszak

KLASA IV
Paulina Borowska 5,00
Klaudia Przybylska 4,90
Fabian Zyber 4,90

KLASA V
Hubert Gorwa 5,55

KLASA Igimn.
Julia Józefiak 5,50
Emilia Prałat 5,50
Joanna Kubacka 5,43
Nadia Rodewald 5,00
Daniela Szulc 5,00
Julia Szwed 4,86

KLASA IIgimn.
Angelika Szubart 5,36
Michał Płociniczak 5,00

KLASA III gimn.
Joachim Piwek 5,78
Emilia Prałat 5,11
Nicol Stachowska 4,78

GRATULUJEMY i wszystkim uczniom życzymy udanego wypoczynku :)


Zdjęcie: UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017 Zdjęcie: UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017 Zdjęcie: UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017 Zdjęcie: UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017 Zdjęcie: UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017 Zdjęcie: UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017 Zdjęcie: UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017 Zdjęcie: UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017 Zdjęcie: UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017 Zdjęcie: UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017 Zdjęcie: UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017 Zdjęcie: UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017



informacja z dnia 2017-06-23 13:51:03